Q01-12CTR
제조업체 부품 번호:
Q01-12CTR
제조업체/브랜드:
XP Power
부품 설명:
DC DC CONVERTER 100V 500MW
데이터시트:
RoHS 상태:
무연/RoHS 준수
재고 상태:
8,500
배송 출발지:
홍콩
배송 방법:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
견적 요청 (RFQ)
* 부품 번호
* 제조업체
* 필요 수량
* 회사 이름
* 연락처
* 이메일
* 전화번호
메시지 내용
제조업체 :
XP Power
제품 카테고리 :
DC DC 컨버터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
10mA
Efficiency :
Features :
Proportional Output, Remote On/Off
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 75°C
Package / Case :
6-DIP Module
Power (Watts) :
500 mW
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.50" L x 0.50" W x 0.50" H (12.7mm x 12.7mm x 12.7mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
High Voltage - Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
12V
Voltage - Input (Min) :
0.7V
Voltage - Isolation :
500 V
Voltage - Output 1 :
100V