CPPLC4-HT56P
제조업체 부품 번호:
CPPLC4-HT56P
제조업체/브랜드:
Cardinal Components Inc.
부품 설명:
OSC PROG CMOS 5V 100PPM STBY
데이터시트:
RoHS 상태:
무연/RoHS 준수
재고 상태:
8,500
배송 출발지:
홍콩
배송 방법:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
견적 요청 (RFQ)
* 부품 번호
* 제조업체
* 필요 수량
* 회사 이름
* 연락처
* 이메일
* 전화번호
메시지 내용
제조업체 :
Cardinal Components Inc.
제품 카테고리 :
프로그래머블 오실레이터
Available Frequency Range :
1 MHz ~ 133 MHz
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
45mA
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency Stability (Total) :
Function :
Standby
Height - Seated (Max) :
0.220" (5.60mm)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output :
CMOS
Package / Case :
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Product Status :
Last Time Buy
Programmable Type :
Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Ratings :
Size / Dimension :
0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
5V