E19HPM2U
- 제조업체 부품 번호:
- E19HPM2U
- 제조업체/브랜드:
- Hoffman Enclosures, Inc.
- 부품 설명:
- HINGED WALL-MOUNT PANEL
- 제조업체 :
- Hoffman Enclosures, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 랙 구성품
- Color :
- Black
- Features :
- Hinged, Wall Mount
- For Use With/Related Products :
- 19" Panel Width Racks
- Material :
- Metal, Steel
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 20.000" L x 6.000" W x 1.500" H (508.00mm x 152.40mm x 38.10mm)